mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 
 
 
 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2008

 

 

 

 

referencje > lista referencyjna > formularz zamówienia na listę referencyjną

 

Zainteresowanych otrzymaniem listy referencyjnej prosimy o kontakt z firmą Askom - w tym celu prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza.

 

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest ASKOM Sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo tutaj.

 

 

* - pola wymagane

 

E-mail: *
Imię: *
Nazwisko: *
Nazwa firmy: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
Adres: *
Nr. telefonu: *
Tel. komórkowy:
Fax:

* Branża:

  - proszę podać jaka:   

   
Treść:


 

UWAGA:

 

Formularz zostanie wysłany przy użyciu klienta poczty na komputerze użytkownika.

 

W razie problemów z wysłaniem niniejszego formularza - prosimy o pobranie formularza w postaci pliku .DOC (pobierz ), wypełnienie go i odesłanie na adres biuro@askom.pl, podając w tytule maila: 'Zamówienie na listę referencyjną Askom'.

***

Użytkownicy, którzy chcą otrzymać listę referencyjną, obejmującą zestawienie przedsięwzięć zrealizowanych przez firmę ASKOM dobrowolnie wypełniają formularz, w którym podają dane umożliwiające kontaktowanie się z nimi (wymagany jest aktualny adres e-mail). Informacje te wykorzystywane są wyłącznie w celu, dla jakiego zostały nam przekazane. Użytkownik może w każdej chwili domagać się zmiany bądź usunięcia swoich danych z bazy kontaktowej, przesyłając mail na adres: webmaster@askom.pl

 

wstecz

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2019-05-16